VÁRUNK AZ M MATCHA CSAPATÁBA!

Kíváncsi vagy egy népszerű márka működésére A-Z-ig? Szereted a pörgést, átlátod a folyamatokat? Otthon vagy az online világban és a táblázatokban? Akkor ez neked szól! ????

ÜGYVEZETŐI ASSZISZTENS

Részmunkaidő (napi 4 óra)

Főbb feladatok:

A márka működési folyamatainak támogatása

  • Webshop admin felületének kezelése, tartalom frissítése
  • Készletkezelés, logisztikai folyamatok támogatása
  • Vásárlókkal való kapcsolattartás, ügyintézés
  • Marketing asszisztensi feladatok
  • Új szolgáltatások bevezetésében való közreműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pörgős, nyitott személyiség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Motivált, segítőkész hozzáállás
  • Office alapos ismerete

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő, home-office lehetőség
  • Laza és barátságos légkör
  • Budai iroda (Szent Gellért tér)
  • Versenyképes fizetés
  • Laptop és telefon (Macbook, Iphone)

Az önéletrajzodat várjuk a job@mmatcha.hu címre, a fizetési igényed megjelölésével.